بیوگرافی خواننده معروف ” فیدی “

فیدی فترونی (Fady Fatrouni) ملقب به فیدی (Faydee) در تاریخ ۲ فوریه ۱۹۸۷ در استرالیا متولد شد . علاقه ی فایدی به موسیقی از طریق پسر عمویش که ضرب آهنگ هایی رو به صورت تصادفی و از روی سرگرمی ضبط می کرد و روی آنها آواز می خواند ؛ شروع شد . در سن سیزده سالگی او شروع به نوشتن و ضبط کردن موزیک های کرد که در اتاق خوابش آنها را درست می کرد . اودر سن ۱۹ سالگی به صورت آنلاین از طریق رونی دایموند بنیان گذار و مالک باکل آپ اینترتیمنت کشف شد . پس از مدت کوتاهی آهنگ ” خنده تا گریه تو ” را منتشر نمود که در جدول پخش رومانی برای ۶ هفته متوالی در راس ۱۰۰ آهنگ برترآن قرار داشت . این آهنگ به کشورهایی مانند بلغارستان،یونان،مولدووا،قبرس،ارمنستان،ترکیه،بلاروس،مجارستان،اسرائیل،موریس،و لیتوانی کشیده شد .
در فوریه سال ۲۰۱۵ به همراه کلیدی لوپا برای ساختن موزیک ویدئو ” چه کسی” به یونان سفر کرد این آهنگ جزء ۴۰ موزیک برتر هفته شناخته شد . آهنگ ” نیاز به عشق تو ” را به همراه Shaggy,Mohombi,Costi خواند .
آهنگ “unbreakable” ” نشکن ” از آهنگ های زیبا و شنیدنی اوست که مجله هنری چیکو برای علاقه مندان در نظر گرفته است از شما دعوت میکنیم که این آهنگ زیبا را از لینک زیر دانلود نمایید .


 

 

Cheeko 795
تاپ ترین خبر
تیم تحریریه
parsismag@gmail.com

معرفی هنرمندان ،سایت های کاربردی ،اطلاعات و فناوری و همه چی در مجله هنری چیکو

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید

تبلیغات در مجله های چیکو