مجله اینترنتی چیکو | درباره چیکو
برای اطلاعات بیشتر در مورد سایت چیکو به بخش درباره چیکو مراجعه نمایید
چیکو,مجله,درباره,هنر,هنرمند,سایت
15413
rtl,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15413,,qode-title-hidden,qode-child-theme-ver-7.6.2,qode-theme-ver-10,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
مجله تبلیغاتی اینترنتی چیکو

مجله تبلیغاتی اینترنتی چیکو

معرفی هنرمندان ،سایت های کاربردی ،اطلاعات و فناوری و همه چی

مجله اینترنتی چیکو

 

وب سایت چیکو در تاریخ ۳ آبان ۱۳۹۴ فعالیت خود را آغاز نمود . این وب سایت به معرفی هنرمندان ،سایت های کاربردی ،اطلاعات در زمینه تکنولوژی و فناوری و هر آنچه شما به آن نیاز دارید خواهد پرداخت .

امروزه برای داشتن یک تبلیغ خوب ؛ حال این تبلیغ میتواند معرف شما به عنوان یک گرافیست ، نقاش و یا پیکره تراش و … باشد و یا می تواند محصول و خدماتی باشد که شما به مشتریان خود ارائه می دهید ، شما علاوه بر تبلیغات چاپی به تبلیغات اینترنتی هم نیاز خواهید داشت ، چه بسا اینترنت بستری به مراتب مناسب تر از تبلیغات چاپی خواهد بود .

اهداف چیکو

 

اولین هدف چیکو ، روی آوردن تولید کنندگان ، هنرمندان و … به سمت تبلیغات الکترونیکی است تا طبیعت که زندگی را برای ما به ارمغان می آورد به بقای خود ادامه دهد . البته هیچ چیز جای کتاب های کاغذی را نخواهد گرفت اما در بخش های دیگر میتوان از این تکنولوژی استفاده کرد تا خسارت کمتری متوجه محیط زیستمان گردد .
یکی دیگر از اهداف چیکو معرفی هنرمندان در زمینه های مختلف هنری است . به عنوان مثال اگر شما در اینترنت گشتی بزنید یک سایتی که در این زمینه جامع باشد نخواهید یافت . چیکو سعی دارد با مجلات الکترونیکی پی دی اف و همینطور ورق خور که با فرمت EXE شناخته می شود هنرمندان مختلفی را به همراه بیوگرافی و نمونه کارها به مشتریان و علاقه مندان معرفی کند تا برای دیزاین و سفارش کارهای خود به راحتی با هنرمند مورد علاقه خود در ارتباط باشند .

نحوه ی کارکرد چیکو

 

در ارتباط با معرفی هنرمندان در مجله چیکو و قرار گرفتن بیوگرافی و آثار در سایت ما هزینه ی بسیار کمی از دوستان دریافت می شود که این هزینه فقط برای بالا نگه داشتن سایت و هزینه هایی که نگهداری یک وب سایت به صورت سالیانه خواهد داشت دریافت می گردد . ( به بخش تعرفه ها مراجعه نمایید )
و اما نکته جالب توجهی که این وب سایت را نسبت به بقیه وب سایت ها متمایز می گرداند این است که ما تبلیغ شما و یا آثار هنری شما را که در مجله چیکو قرار می گیرد در وب سایت ها پر بازدید که آمار بازدید ماهانه آنها در یکماه به بیش از ۳۰ یا ۴۰ میلیون میرسد قرار خواهیم داد و این یعنی شما در یک ماه به مشتریان زیادی دست خواهید یافت و موضوع جالبتر این است که از لحاظ اقتصادی دیگر نیاز نیست شما هزینه ی بالایی را در سایت های پر بازدید پرداخت کنید .
به عنوان مثال وب سایت ورزش ۳ که یکی از ۱۰ سایت پر بازدید کشور است برای تبلیغ شما در این وب سایت ۱۵ میلیون تومان !!! برای یک ماه دریافت خواهد کرد ؛ ما با هزینه بسیار پایین تر تبلیغ شما را در این سایت قرار خواهیم داد.

تبلیغات در مجله های چیکو