برنزی

این بنرها در صفحات داخلی بوده و در ستون سمت راست مطالب قرار خواهد گرفت که دارای دو طرح برنزی یک که سایز این بنرها ۲۱۷*۲۱۷ بوده و تعرفه آن ۲۰۰.۰۰۰ تومان می باشد و برنزی دو که سایز این بنرها ۱۰۵*۲۱۷ بود و تعرفه ی آن ۱۵۰.۰۰۰ تومان می باشد

طلایی

این بنرها در سایز ۱۰۰*۱۱۳۰ بوده و در زیر اسلایدر صفحات اصلی و بالای آخرین مطالب چیکو قرار خواهد گرفت و دارای دو طرح طلایی یک که این بنرها در صفحه اول نمایش داده می شوند و تعرفه ی آنها ۳۵۰.۰۰۰ تومان می باشد و طلایی دو که این بنرها در صفحات دوم به بعد نمایش داده می شوند و تعرفه ی آنها ۳۰۰.۰۰۰ تومان می باشد

نقره ای

این بنرها در سایز ۱۰۰*۵۶۰ می باشد و در بالای قسمت انتهایی سایت، در تمام صفحات قرار می گیرد و تعرفه ی آن ۲۵۰.۰۰۰ تومان خواهد بود

تعرفه چیکو

بحث تبلیغات و معرفی یک برند ، یک شخص و … همواره برای داشتن مشتریان بیشتر در تمام نقاط دنیا مطرح بوده و همچنان هم هست مخصوصا در دهه های اخیر که اینترنت بخش جدا نشدنی زندگی روزمره بشر گردیده است.

همانطور که در بخش درباره چیکو آمده ما با قرار دادن تبلیغات شما در سایت های پربازدید با هزینه هایی بسیار پایین میزان بازدهی خدمات شما و همینطور مشتریان شما را افزایش خواهیم داد .شما با یک سرچ ساده در اینترنت خواهید دید که میزان بازدید ماهانه این سایت ها به بیش از ۳۰ تا ۴۰ میلیون در ماه می رسد.

چیکو تعرفه تبلیغات
چیکو تعرفه تبلیغات

تعرفه هایی که مشاهده می کنید تا پایان هر ماه اعتبار خواهد داشت و ممکن است تا ماه بعد یک نوسان کوچکی داشته باشد . تمام هزینه ها به تومان می باشد.
هنرمندانی که در سایت نمایشگاه برگزار می کنند تا ۱ ماه آثار آنها در سایت برای علاقه مندان قابل مشاهده خواهد بود و پس از یک ماه اگر تمایل داشته باشند به همرا آثار هنرمندان دیگر در بخش گروهی با یک تخفیف ویژه قرار خواهد گرفت.
در بخش مجله که در سایت های پر بازدید قرار خواهد گرفت تعداد هنرمندانی که آثارشان را در سایت به نمایش می گذارند باید به ۲۰ هنرمند برسد.

برای مجله و نمایشگاه آثار و تصاویر ارسالی ۱۰۰ dpi و سایز آنها A4 با فرمت JPEG ارسال شود .
در بخش معرفی برای همه بخش ها بیوگرافی و آثار شما در آرشیو سایت باقی خواهد ماند .
بخش چیکو همه چی مربوط به تولید کنندگان ، کارخانه ها، و کسانی که می خواهند محصول یا خدمات خود را به دیگران معرفی کنند می باشد . تعرفه این بخش برای معرفی در سایت چیکو ۱۰.۰۰۰ تومان و در بخش دانلود مجله که در سایت های پر بازدید قرار خواهد گرفت مانند جدول تعرفه ها خواهد بود .

چیکو تعرفه تبلیغات
تبلیغات در مجله های چیکو