استودیو طراحی زونگه

Zunge Design

استودیو زونگه استودیوی طراحی کوچکی است در مسکو که به داشتن گرافیست خلاقی به نام پروتِی تِمِن به عنوان یک مدیر خلاق به خود می بالد .

این استودیو در سال ۲۰۰۱ تاسیس شد و بیشتر در زمینه ی طراحی هویت بصری ، متریال های چاپی ، طراحی مقالات و هیمنطور طراحی مفاهیم بصری کار می کند .

در هر پروژه ای این کارگاه به دنبال تعادل بین راه حل های رنگی روشن و رسیدن به یک مقوله تجاری مفید است .

این طراحی ها افتخارات مختلفی را در رقابت های بین المللی بدست آورده است . به عنوان مثال می توان رقابت های پوستر کاراکو ، سه سالانه ی هنر های گرافیکی ، نمایشگاه بین المللی پوستر ورشو و سه سالانه ی پوستر سوفیا را نام برد .

علاوه بر این جایی که تِمِن به عنوان یک مدیر خلاق شناخته می شود آنجاست که فرم های مختلف اشکال بصری را با رنگ های اشباع یا اصلی به کار می برد .

پروژه های شخصی این طراح را می توان به عنوان یک دابروتیزم که آنرا مکتب شاد ترجمه میکنند در نظر گرفت که در سال ۲۰۰۷ به صورت یک انعکاس حسیِ بشری و یک کاربرد معقول احساسی در آثارش آغاز شد .

اساس کار تِمِن و منبع الهاماتش بر اساس نقاشی های مورد علاقه بچه ها شکل گرفت . آثار این طراح در نمایشگاه هایی مانند فابریکا در دُم سنتر در پتروزاودکس ، در زوروسکی سنتر هنرهای معاصر و در سنترال هَووس آرتیست مسکو به نمایش درآمد .

Cheeko 795
مصطفی روستا
mostafa.rousta@yahoo.com
بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید

تبلیغات در مجله های چیکو